Den s IZS

Zveřejněno: 2. 10. 2018, zapsal: Pavla Andelová
Den s IZS 5

Děti z ejpovické mateřské školy byly pozvány na hřiště, aby se podívaly, jak fungují opravdové záchranné složky. Nejdříve jsme viděli, jak můžeme pomoci člověku např. při dopravní autonehodě.Ale hlavně, jak pomáhají ostatní - hasiči, policie, než přijedou lékaři. Dále se děti podívaly zblízka na hasičské auto, vybavení a dokonce i jak to vypadá uvnitř v kabině. Na dalším stanovišti nejvíce naše předškoláky lákalo policejní vozidlo a hlavně, jak to vypadá uvnitř a jak to houká. Než jsme se vydali zpět do školky, tak jsme viděli, jak rychle hasiči zvládnou vyprostit zraněného z nabouraného auta pomocí velkých kleští. Děkujeme za zodpovězení mnoho mnoho otázek našich nejmenších :-)

Zveřejněno: 7. 12. 2018
Zveřejněno: 25. 10. 2018
Zveřejněno: 16. 10. 2018
Zveřejněno: 14. 10. 2018
Náhodný výběr z galerie
Divadélko pro školy 5 Do školky přijel cirkus 22 Dny vědy a techniky 4 Muzeum čokolády Praha 14