Den s IZS

Zveřejněno: 2. 10. 2018, zapsal: Pavla Andelová
Den s IZS 5

Děti z ejpovické mateřské školy byly pozvány na hřiště, aby se podívaly, jak fungují opravdové záchranné složky. Nejdříve jsme viděli, jak můžeme pomoci člověku např. při dopravní autonehodě.Ale hlavně, jak pomáhají ostatní - hasiči, policie, než přijedou lékaři. Dále se děti podívaly zblízka na hasičské auto, vybavení a dokonce i jak to vypadá uvnitř v kabině. Na dalším stanovišti nejvíce naše předškoláky lákalo policejní vozidlo a hlavně, jak to vypadá uvnitř a jak to houká. Než jsme se vydali zpět do školky, tak jsme viděli, jak rychle hasiči zvládnou vyprostit zraněného z nabouraného auta pomocí velkých kleští. Děkujeme za zodpovězení mnoho mnoho otázek našich nejmenších :-)

Zveřejněno: 6. 1. 2020
Zveřejněno: 9. 12. 2019
Zveřejněno: 5. 12. 2019
Zveřejněno: 4. 12. 2019
Náhodný výběr z galerie
Čertí školka 4 3.9.2018 - zahájení školního roku 13 Masopust s Večerníčkem 8 beseda s myslivci 3