Vánoční dílny pro rodiče s dětmi

Zveřejněno: 2. 12. 2019, zapsal: Jitka Hajnová Matasová

V pondělí 2. prosince se jako každý rok v adventu konaly Vánoční dílny pro rodiče s dětmi v kulturním sále Hostince u Salzmanů. Děti si tentokrát měly možnost vyrobit ozdobičky na Vánoční stromeček, postavičky Mikuláše, čertíka, andílka, sněhuláčka, či tučňáka, krásnou sošku anděla ze dřeva a svícen na vánoční tabuli z voňavých větviček a přízdob. Atmosféra nadcházejících svátků byla umocněna rozsvěcením Vánočního stromu u Kaple sv. Václava. Děti z naší školky a školy zde zazpívaly koledy a celý večer zakončil starosta obce Jaromír Kalčík pozváním ke stromečku na středu 11. prosince, kdy se obec zapojí do projektu "Česko zpívá koledy." Akci bude doprovázet bohaté pohoštění.

Vánoční dílny pro rodiče s dětmi 2019

Zveřejněno: 5. 12. 2019, celkový počet obrázků v galerii: 6
Vánoční dílny pro rodiče s dětmi 2019 3Vánoční dílny pro rodiče s dětmi 2019 1Vánoční dílny pro rodiče s dětmi 2019 6Vánoční dílny pro rodiče s dětmi 2019 5Vánoční dílny pro rodiče s dětmi 2019 4
Náhodný výběr z galerie
Pohádkový statek - Břasy 24 Oslava MDD 2013 13 Muzeum čokolády Praha 21 Plzeňské podzemí 3