Výsledky testů, provoz MŠ

Zveřejněno: 29. 10. 2020, zapsal: Monika Knížková

Vážení rodiče,
pokud budou testy dětí negativní a  nedojde ke změně vládních nařízení,  bude od pondělí 2.11.2020  mateřská škola otevřena . Bude-li výsledek testu u Vašeho dítěte pozitivní, chtěla bych Vás požádat o podání informace  paní učitelce Cingrošové nebo přímo mě na zsams.ejpovice@seznam.cz. Pokud by se nákaza objevila u více dětí, bude nutné školku speciálně vydesinfikovat. Děti, u kterých by byly testy pozitivní, by do školky ještě nenastoupily.  Zároveň žádám rodiče, kteří jsou doma např. na  MD, RD nebo z jiného důvodu, aby si raději děti nechaly doma, popřípadě si je braly po obědě. Ve školce budou pouze 3 pracovníci na celý provoz..
Děkuji Vám za pochopení. Přeji všem hodně zdraví a sil

S pozdravem
Eva Manclová

Zveřejněno: 30. 4. 2021
Zveřejněno: 23. 4. 2021
Zveřejněno: 8. 4. 2021
Náhodný výběr z galerie
Mikuláš s čerty v ZŠ 17 Casting 13 Sněhový karneval ve školce 2 ZŠ v Planetáriu 3