PPP - vyšetření školní zralosti

Zveřejněno: 9. 3. 2021, zapsal: Monika Knížková

Vážení rodiče,

v důsledku epidemiologické situace a nemožnosti realizovat screening v MŠ se nám navýšil počet žádostí o individuální vyšetření školní zralosti. Z tohoto důvodu nebudeme schopni všechny žádosti vyřídit ještě před zápisem do ZŠ. Chtěli bychom Vás proto informovat o postupu, který bude pro školu dostačující pro vydání rozhodnutí o odkladu školní docházky.

Při zápise poskytnete škole informaci, že odklad školní docházky zvažujete na základě doporučení Pedagogicko-psychologické poradny Rokycany (PPP RO). Doporučení poskytnete škole dodatečně, po realizaci vyšetření v PPP. Následně pak ředitel školy rozhodne a povolí, ve správním řízení, odklad školní docházky.

Pokud se situace ještě nezhorší, předpokládáme, že většinu žádosti budeme schopni uspokojit do konce května 2021.

Děkujeme za pochopení a trpělivost.

 

V Rokycanech 8.3.2021 vedoucí pracoviště PPP Rokycany

Mgr. Věra Huzinec Čiková

Zveřejněno: 29. 11. 2021
Zveřejněno: 29. 11. 2021
Zveřejněno: 13. 11. 2021
Zveřejněno: 21. 10. 2021
Náhodný výběr z galerie
Masopust s Večerníčkem 2 Čertí škola 2011 16 Mikuláš s čerty v ZŠ 16 Sáňkování v ZŠ 2