Domácí výuka

Vážení rodiče, po dobu trvání mimořádné situace Vám budeme protřednictvím našich webových stránek zveřejňovat podklady pro domácí výuku a odkazy na online výukové materiály. Zadání nalezete pod stránkami jednotlivých ročníků.

Pokud by byl problém s doručením vypracovaných úkolů, prosíme o naskenování nebo ofocení vypracovaných úkolů a zaslání na emailovou adresu ukoly@skolaejpovice.cz. Vyfotit úkoly můžete i mobilním telefonem.

Každý předmět prosím nafoťte zvlášť, abychom ho mohli sdílet s konkrétním pedagogem.

Děkujeme za pochopení.

Procvičování cizího jazyka:

Angličtinu online pro samouky zdarma neleznete na stránkách https://www.jazyky-online.info/

Didakta - interaktivní učebnice online

Přístupové kódy na www.didakta.cz pro vaši školu:

Login: crna653@didakta.cz

Heslo: ZVKM

  • aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10
  • ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.
  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).

Aplikace Včelka

Naše škola se přihlásila k využívání aplikace Včelka - https://www.vcelka.cz/

Co Včelka nabízí?

Cvičení na čtení vychází z principů, které používají speciální pedagogové v poradnách. Metodickým garantem je PaedDr. Renata Wolfová. Cvičení jsou vhodná pro děti na 1. stupni ZŠ, v případě obtíží se čtením i pro starší. Při individuálním procvičování se aplikace umí na míru přizpůsobit danému dítěti, ať už je se čtením napřed nebo pozadu (Text distributora).

Práce s programem

Tipy a triky k používání Včelky (nejen) ve škole ke stažení a tisku v PDF na odkazu zde.Rychlé základy - 01 - Přihlášení do Včelky: https://youtu.be/p_fwPX95-zI