Milé děti,

protože jste opravdu poctivě vypracovaly všechny úkoly, přijďte si pro nové zadání práce až v úterý 14.dubna 2020 opět mezi 8,00 - 10,00 hodin. Přeji Vám krásné Velikonoce!

Eva Manclová

Stránka s prodklady pro domácí výuku byla přesunuta do samostatné sekce:

Základní škola - Domácí výuka

Vážení rodiče, milí moji žáčci,

všechny Vás zdravím a je mi  velmi líto, že se asi hned neuvidíme. Situace je velmi složitá a v zájmu bezpečnosti nás všech musíme raději zůstat doma a pracovat docela jiným způsobem. Vím, že je to pro všechny  hodně náročné a pro maminky a tatínky také. Budeme doufat, že se situace zlepší a ještě se do konce školního roku uvidíme.

Myslím si, že za práci, kterou děláte doma si všichni zasloužíte také ohodnocení. Proto dokončete do úterý 24.3.2020 zadané úkoly a přineste je  ve středu 25.3.2020  od 8,00 - 10,00 hodin do školy do připravené krabice u dveří. Žákům 2.-5. ročníku všechno přes víkend opravíme , připravíme Šmoulíky za odměnu a nachystáme další práci. Určitě nikomu nebude vadit, že si trošku od učení odpočine. V pondělí 30.3.  zase mezi 8,00 - 10,00 hodin si pro úkoly přijdete.

S kolegy připravujeme na webu školy výukové materiály na procvičování, také prezentace k k novému učivu.. Pokud by někdo nechtěl odpočívat a chyběla mu výuka, může si učivo procvičovat na: Školákov.cz, Pravopisně.cz. V televizi můžete sledovat pořad Učitelka. Ostatní programy Vám s panem učitelem připravíme během týdne.

První třída má již úkoly zkontrolované od paní učitelky a má zadané nové. Prvňáčci do školy nebudou chodit.

Dávejte všichni na sebe pozor, dodržujte všechno, co Vám maminky a tatínkové nařídí. Je to velmi důležité pro vaše bezpečí.

 

Moc se na Vás všechny těším.

Mgr. Eva Manclová

ředitelka školy


Pohyb a výživa
Výzva 51
EU - peníze školám
Náhodný výběr z galerie
Mateřská škola 3 Pletení velikonočních pomlásek 2015 8 Recyklohraní 4 Maškarní karneval 2