Uzavření MŠ, zápisy do MŠ a ZŠ

Zveřejněno: 25. 3. 2020, zapsal: Monika Knížková

Vážení rodičové,

po konzultaci s lékaři bude MATEŘSKÁ ŠKOLA nadále uzavřena do odvolání.


Zápis do ZÁKLADNÍ ŠKOLY dne 6. 4. 2020 :

Prosíme rodiče předškoláků, aby se zastavili pro formuláře na přijetí do 1. ročníku ZŠ Ejpovice buď osobně dne 30. 3. 2020 od 9.00h do 10.00h u paní učitelky Cingorošové v mateřské škole (ústa mějte zahalena rouškou či jiných ochranných prostředkem) nebo stáhli formuláře, které budou na webových stránkách. S sebou, prosím, vezměte kopii nebo originál rodného listu, který Vám bude vrácen. V případě, že budete žádat o odklad školní docházky, spojte se předem telefonicky s příslušnou pedogogicko-psychologickou poradnou. Děkujeme.

Zápis do MATEŘSKÉ ŠKOLY dne 4. 5. 2020 :

Zápis proběhne elektronickou formou, prosím, proto si stáhněte formuláře pro přijetí do MŠ, které budou na webových stránkách, a vyplněné naskenujte nejpozději do 4. 5. 2020  na emailovou adresu: zsams.ejpovice@seznam.cz a zároveň naskenujte i rodný list dítěte. Děkujeme. Vzhledem k nelehké situaci s koronavirem, budeme zdravotní prohlídku vyžadovat až dodatečně. Rozhodnutí o přijetí dítěte obdržíte do 14 dní emailem.

 

Děkujeme za pochopení

 

Zveřejněno: 11. 6. 2021
Zveřejněno: 11. 5. 2021
Zveřejněno: 30. 4. 2021
Náhodný výběr z galerie
Karneval v ZŠ 4 Čertí školka 10 Mateřská škola 13 Poděkování paní Černé - batůžky 3